INFORMACJA O REKRUTACJI

Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informuję, że rozpoczynamy REKRUTACJĘ na rok szkolny 2019/ 2020.

Dzieci, które już uczęszczają do naszej placówki, mają oczywiście pierwszeństwo w naborze,  jednak decyzję należy podjąć do końca miesiąca MARCA tak byśmy mieli wiedzę o  ilości  dzieci nowych, które możemy przyjąć do naszego przedszkola na kolejny rok szkolny.

Aby ujednolicić i ułatwić Państwu sposób płatności za przedszkole, od 01 września 2019r., opłata za czesne zawierać już będzie zarówno opłatę za zajęcia obligatoryjne czyli naukę języków obcych i zajęcia rytmiczne, jak również miesięczne wyżywienie,  przy czym wysokość samego czesnego pozostaje bez zmian.   Zwrot za wyżywienie w przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu również pozostaje na dotychczasowych zasadach.

Rodziców zainteresowanych dalszą współpracą proszę o pobranie od nauczycieli w grupach przygotowanych dla Państwa dokumentów, które należy wypełnić i złożyć w placówce do końca marca.

Małgorzata Błaszkiewicz

Dyrektor „Naszej bajki”