Festyn świetliste reggae

17 czerwca (poniedziałek) o godzinie 9:00 wyruszymy autokarami spod przedszkola na wycieczkę do Nowego Warpna wraz trupą teatralną Pana Gajewskiego.

Na miejscu czeka nas zabawa w tylu Reggae z mnóstwem konkursów i atrakcji oraz pozytywnie nastrajającą muzyką.

Tego dnia zamiast obiadu usmażymy na ognisku pyszne kiełbaski, które zjemy ze smakiem na świeżym powietrzu (jak wiadomo w plenerze wszystko smakuje lepiej). Was drodzy rodzice bardzo prosimy o NIE pakowanie dzieciom plecaków, picia, słodyczy, kanapek i tym podobnych. Wszystkie tego typu rzeczy pozostawimy na ternie przedszkola.

O godzinie 15:00 będziemy z powrotem w naszym przedszkolu, gdzie będzie na nas czekała pyszna zupka oraz podwieczorek.

Prosimy o przyprowadzenie tego dnia swoich pociech do godziny 8:30 i ubranie ich adekwatnie do pogody.