Smerfowe wakacje w wykonaniu Rodziców !

„Smerfowe wakacje” – przedstawienie w wykonaniu rodziców!

22 czerwca 2018r. Rodzice z grupy BĄCZKI Z LESNEJ ŁĄCZKI sprawili wszystkim przedszkolakom wspaniałą niespodziankę w postaci przedstawienia teatralnego pod znaczącym tytułem „Smefowe wakacje”. Całe wydarzenie było przygotowane niezwykle profesjonalnie. Kostiumy, scenografia, a zwłaszcza sugestywna gra aktorska wzbudziły wśród najmłodszej publiczności ogromny zachwyt. Przedstawienie to miało, poza walorami artystycznymi, niezwykle ważne przesłanie, mianowicie uświadamiało najmłodszym jak radośnie rozpocząć wakacje, ale przede wszystkim,  jak bezpiecznie korzystać z letnich sportów.

Tym razem profesjonalny make up aktorów stanowił niezły kamuflaż.  Dlatego podczas spektaklu niektóre Bączki z Leśnej Łączki przyglądały się aktorom z coraz większym zdziwieniem, marszczyły czoło, rozglądały się wokoło i coraz bardziej podejrzliwie skupiały swą uwagę na bajkowych postaciach, po czym z widowni nagle padało głośne … TO MOJA MAMA, TO CHYBA MÓJ TATA!!! ????

Ten dzień w przedszkolu, po raz kolejny uświadomił wszystkim, że dzięki dobrej współpracy chętnych osób, zarówno dzieci, jak też dorośli mogą świetnie się bawić i sprawiać sobie wzajemnie ogromną przyjemność. Dzięki temu świat staje się weselszy, tym bardziej, że kończył się pracowity rok szkolny, a rozpoczęły wyczekane przez wszystkich WAKACJE!

W Smerfów i złego Gargamela wcielili się:

Pani Anna Rosow i pan Dominik Rosow – rodzice Nadusi

Pani Monika Kowalczyk-Solak i pan Przemysław Solak – rodzice Michałka

Pani Katarzyna Linkert  i pan Krzysztof Walczak – rodzice Mii

Pani Monika Kubacka -mama Dominika

Pani Anna Dłoniak – mama Niny

Pani Aleksandra Pach – mama Nadii

Pani Agata Szumilas – mama Michasi

Pan Adam Borkowski – tata Tadzia

Pan Paweł Kłosowki – tata Gabrysi

oraz Pan Marek Miler – tata Gucia

Gratulujemy! Dziękujemy! Prosimy o jeszcze!