Siódma propozycja – tak zwane niebo w gębie :):)

Siódma propozycja to tak zwane „niebo w gębie” – czyli sławne w całym Szczecinie ciasto drożdżowe z owocami i kruszonką, zrobione dla Was, na weekend, przez nasze kochane panie kucharki: Elę, Joasię i Beatę. Świeże i pachnące ciasto drożdżowe od lat doceniają bywalcy naszych przedszkolnych festynów. A więc zaproście znajomych na piątkowy wieczór i delektujcie się wspólnie tym smakiem.

Cena wyjściowa za blachę ciasta – czyli ponad 30 kawałków – 50zł.

Jeśli macie Państwo coś co chcielibyście ofiarować na naszą przedszkolną aukcję prześlijcie zdjęcie wraz z opisem i ceną wyjściową na adres przedszkole@naszabajka.pl.

Cały dochód z aukcji zasili konto 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji tej przystąpiliśmy jako przedszkole po raz pierwszy więc ZRÓBMY TO RAZEM!