Przystępujemy do AKCJI – 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieciaki,

Absolwenci, Przyjaciele i Sympatycy „Naszej bajki”

Po raz drugi „Nasza bajka” weźmie udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Jednak bez Waszego zaangażowania nie damy rady. W zeszłym roku, impuls do zorganizowania aukcji na rzecz WOŚP dał Rodzic – pan Wojciech Jurewicz. Pozdrawiamy serdecznie ???? Wówczas poszliśmy, jak prawdopodobnie określiłby Jerzy Owsiak „po bandzie”, a i tak udało nam się zebrać kilkanaście świetnych propozycji na naszą aukcję, efektem czego była kwota 3 995, 29 PLN. Tym razem uznaliśmy, że trzeba zorganizować to jeszcze lepiej. Dlatego już teraz zachęcamy Was abyście zgłaszali fanty do naszej licytacji. Nie ma rzeczy niemożliwych ani złych pomysłów, dlatego przyjmujemy zarówno przedmioty jak i oferty nierzeczowe. Kontaktujcie się zatem z Agatą Szumilas, wytypowaną w głosowaniu na „kierowniczkę zamieszania” (agataszumilas01@gmail.com) lub przedszkolem (przedszkole@naszabajka.pl) . Fanty gromadzimy od dziś do końca grudnia, a zaraz po Nowym Roku przystępujemy do Wielkiej Licytacji.

Po raz drugi pokażmy, że potrafimy, ale co najważniejsze, chcemy robić coś RAZEM!