Warsztaty Bożonarodzeniowe

DRODZY RODZICE

Zbliżają się święta – czas szczególny przede wszystkim dla dzieci. One niecierpliwie odliczają już dni, a tę niecierpliwość możemy im wypełnić wspólnymi przygotowaniami, wspólnym tworzeniem a prze wszystkim wspólnym spędzaniem czasu.   Dlatego też serdecznie zapraszamy Państwa na warsztaty, podczas których wykonywać będziemy przepiękne ozdoby świąteczne na kiermasz bożonarodzeniowy.

W związku z tym uprzejmie zapraszamy:

• Rodziców z grupy II – MISIAKI PRZYTULAKI – 04 grudnia /poniedziałek/ na godzinę 16.00
  • Rodziców z grupy V – ENTLICZKI PENTLICZKI – 06 grudnia  /środa/ na godzinę 16.00
  • Rodziców z grupy I – KACZUSZKI OKRUSZKI – 07 grudnia /czwartek/ na godzinę 16.00
  • Rodziców z grupy III – BĄCZKI Z LESNEJ ŁĄCZKI – 08 grudnia /piątek/ na godzinę 16.00
  • Rodziców z grupy IV – KOTKI PSOTKI – 15 grudnia /piątek/ na godzinę 16.00
  • Natomiast Rodziców z grupy VI – SÓWKI MĄDRE GŁOWKI – zapraszamy 05 grudnia /wtorek/ już na godzinę 15.30 w celu omówienia spraw związanych z przygotowaniem jasełek i innych przedstawień artystycznych zaplanowanych jeszcze w tym roku szkolnym.   Po mniej więcej 0,5 godzinnym spotkaniu przejdziemy do wspólnego z dziećmi tworzenia świątecznych ozdób.