Wakacyjna informacja dla Dzieci i Rodziców

Drodzy Rodzice!   Kochane Dzieciaki!

Przypominamy, że już od 10 lipca, przez dwa tygodnie, nasza placówka będzie nieczynna.   W tym czasie będziemy burzyć, budować, malować, tapetować, by po wakacjach powitać Was i Wasze dzieci w czyściutkich, odnowionych i pachnących wnętrzach i piękniejszym otoczeniu.

Jeśli jednak macie Państwo potrzebę, by w tym czasie zapewnić opiekę Waszym dzieciom polecam Przedszkole Niepubliczne Sportowo – Językowe „Zielony miś” przy ul. Wojska Polskiego 123, do którego rokrocznie przyjmowani są nasi wychowankowie w czasie naszej wakacyjnej przerwy.

Przy okazji serdecznie dziękujemy Wam wszystkim za wspólnie spędzony, twórczy rok i życzymy wspaniałej pogody, wielu radosnych przygód i czasu na spełnianie marzeń.

Czekamy niecierpliwie na widokówki z Waszych wakacyjnych wojaży. Sprawiają nam one wielką radość i z pewnością zostaną przepięknie wyeksponowane.

Do zobaczenia ☺

Kadra „Naszej bajki”