Powakacyjna garść informacji

POWAKACYJNA   GARŚĆ  INFORMACJI ☺

Nasze przedszkole jest czynne w godzinach od 6.45 do 17.00.

Już w pierwszym tygodniu września zapraszamy Państwa na zebrania organizacyjne, rozpoczynające nowy rok szkolny.

Rodziców dzieci z grupy I zapraszamy 04.09.2017r.

Rodziców dzieci z grup IV i V zapraszamy 05.09.2017r.

Rodziców dzieci z grup II i III zapraszamy 06.09.2017r.

Rodziców dzieci z grupy VI zapraszamy 07.09.2017r.

Wszystkie zebrania rozpoczynamy o godzinie 16.00.

Wszelkie opłaty uiszczać można w przedszkolu /u dyrektora bądź intendenta/ lub wpłacać bezpośrednio na konto zaznaczając dokładnie tytuł wpłaty np. na konto przedszkola 89 1160 2202 0000 0000 9396 2132 Jaś Kowalski – czesne za miesiąc …,   zajęcia dodatkowe za miesiąc …, ubezpieczenie składka roczna,

na konto Rady Rodziców 86 1160 2202 0000 0000 9716 9103  Jaś Kowalski – darowizna na rok szkolny 2017/2018.

Opłaty za czesne i wyżywienie należy regulować do 5 dnia każdego miesiąca, natomiast opłaty za zajęcia dodatkowe należy regulować do 20 dnia każdego miesiąca.   Wpłata na Radę Rodziców powinna być uregulowana w chwili podpisania umowy na kolejny rok szkolny.Zachęcam wszystkich Państwa do lektury statutu przedszkola. Jest to „konstytucja” każdej placówki oświatowej, zawierająca regulacje prawne, założenia i zasady obowiązujące obie strony.   Nasz statut dostępny jest na stronie naszabajka.plBardzo Państwa prosimy abyście uczulali swoje pociechy na to, by przed opuszczeniem ogrodu lub budynku przedszkola KONIECZNIE pożegnali się ze swoją Panią lub pracownikiem przedszkola, pod opieką którego się znajdują.

Przy okazji bardzo prosimy o zamykanie obu bramek na zasuwkę.Informuję, że ze względu na bezpieczeństwo naszych wychowanków teren i budynek przedszkola są monitorowane.

W związku z małą ilością miejsc parkingowych przy ulicy, uprzejmie prosimy, o rozsądne ich zajmowanie. Jednocześnie informuję, że miejsca parkingowe przed garażem przedszkolnym są również do Państwa dyspozycji.

W trakcie roku szkolnego uzbierało się wiele osobistych rzeczy / ubrań, bucików/ pozostawionych w przedszkolu przez Wasze pociechy. Zebraliśmy je  wszystkie w kosze, które stoją w  szatni grup najstarszych.  Bardzo proszę, aby przejrzeć te wszystkie skarby i powybierać te,  które należą do Waszych dzieci.

Do zobaczenia.

Małgorzata Błaszkiewicz – dyrektor „Naszej bajki”