PODUSZKOWE KINO ZAPRASZA

Drodzy Rodzice

Nasze przedszkolne KINO PODUSZKOWE zaprasza już po raz piąty, tym razem na wzruszającą opowieść pod tytułem „Dobry dinozaur”.

Opowieść ta, w przepiękny i niezwykle mądry sposób, mówi o wartości jaką stanowi RODZINA i właśnie RODZINA będzie  tematem przewodnim naszego całego przedszkolnego tygodnia pracy. Ale ponieważ bajka dzieje się w czasach, w których królowały dinozaury, w drugim tygodniu przeniesiemy się w te właśnie prehistoryczne klimaty mając nadzieję na świetną zabawę.

Tak jak poprzednio, seans dla maluszków zostanie podzielony na dwie części i dzieci najmłodsze obejrzą go w czwartek i piątek czyli 02 i 03 lutego, natomiast wszystkie średniaki i starszaki zapraszamy do PODUSZKOWEGO KINA w piątek 03 lutego.

W związku z tym bardzo prosimy, zaopatrzcie Wasze pociechy w wygodną poduszkę, dzięki czemu w komfortowych warunkach znów wspólnie  obejrzymy bajkowy seans ☺