„A na niebie pierwszej gwiazdy blask…”

Coroczną tradycję w „Naszej bajce” stanowią przedstawienia jasełkowe w wykonaniu dzieci z najstarszych grup. Święta Bożego Narodzenia są szczególnym i wyjątkowym momentem w roku, dzięki któremu możemy, mimo natłoku codziennych obowiązków, zatrzymać się na chwilę i poczuć pewną magiczność.
Tej magii i niezwykłego klimatu doświadczyliśmy wszyscy bardzo mocno właśnie  podczas spotkań  jasełkowych, kiedy to nasze starszaki przeniosły nas na chwilę ponad 2000 lat wstecz. Nie zabrakło chwili zadumy, radości, kilku łez wzruszenia. Przy takim koncercie emocji – uświadamiamy sobie, że obecność bliskich jest czymś nieopisanym. Rodzice – z dumą w oczach, nauczyciele – na długo wyczekiwanym wydechu, spełnieni, dzieci – z iskrą w oku, że udało się, że było warto, że najlepszy moment właśnie trwa – zbieranie uścisków, pochwał, gromkich braw. Nasi mali aktorzy spisali się na medal.
Wszystkich nas tego dnia – przepełniła ogromna, wewnętrzna radość i poczuliśmy się wspólnotą. I tej wspólnej radości, tego światełka, życzymy Wam, jeszcze raz, przez cały najbliższy rok.

Grupa  V

Grupa VI