Zbiórka zabawek dla szpitalnego oddziału dzicięcego

W styczniu w „Naszej bajce” odbyła się zbiórka zabawek przeznaczonych do świetlicy nowo otwartego oddziału pediatrycznego w szpitalu „Zdroje”. Po raz kolejny Dzieci i Rodzice z naszego przedszkola udowodnili, że mają wielkie serca, przepełnione potrzebą czynienia dobra, dzielenia się i uszczęśliwiania innych. Wszystkie zebrane zabawki, książki, gry i układanki trafiły do rąk chorych dzieci umilając im trudny czas jakim jest pobyt w szpitalu i wywołując uśmiech na ich buziach.
Jako organizatorzy zbiórki bardzo dziękujemy wszystkim którzy wzięli w niej udział i jednocześnie przekazujemy szczególne podziękowania od pana Andrzeja Brodkiewicza – lekarza kierującego oddziałem klinicznym pediatrii.:

Drodzy Rodzice, kochane Dzieci z „Naszej bajki”
„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży kiedy się ją dzieli”
Wy udowodniliście, że potraficie się dzielić i obdarowywać innych. Dzięki Waszej pomocy, nasz oddział jest teraz pełen pięknych i kolorowych zabawek, które wywołują mnóstwo uśmiechu na buziach naszych małych pacjentów. Sprawiliście, że dni spędzane przez naszych podopiecznych w naszym szpitalu mogą teraz być odrobinę bardziej radosne.
Bardzo Wam dziękuję w imieniu swoim, całego personelu i oczywiście naszych dzieci.