Zbiórka surowców wtórnych

Tak jak co roku, tak i teraz przedszkole „Nasza bajka” zamienia się w EKO-PRZEDSZKOLE.

Jako EKO-ZUCHY przez cały rok zbieramy surowce wtórne dzięki, którym pomagamy innym np. nakrętki z plastikowych butelek zbieramy dla Adriana, oraz dbamy o środowisko naturalne.

Celem całorocznej akcji jest zachęcenie dziecka do samodzielnego zbierania surowców, które można ponownie wykorzystać, by w ten sposób wzbudzać w nim świadomość proekologiczną.

Terminy zbiórek:

– Baterie zbieramy w październiku, listopadzie i grudniu 2016,

– Butelki plastikowe zbieramy w styczniu, lutym i marcu 2017,

– Puszki zbieramy w kwietniu i maju 2017,

– Makulaturę zbieramy przez cały rok do końca maja 2017,

– Nakrętki zbieramy przez cały rok do końca maja 2017.

Prosimy, aby podpisaną imieniem i nazwiskiem oraz grupą makulaturę przynosić i składować pod garażem, a następnie poinformować nauczyciela/nauczycielkę o tym fakcie. Pozostałe surowce wtórne dzieci przynoszą do przedszkola i przekazują bezpośrednio nauczycielowi w swojej  grupie.

Zapraszamy do czynnego udziału!