Wypożyczamy przebrania i stroje karnawałowe

Szanowni Rodzice.

Zdając sobie sprawę z tego, że nie zawsze macie czas, chęci, czy po prostu wyobraźnię,  by  spełnić pragnienia Waszych pociech, które chcą uczestniczyć w karnawałowych balach w szalonych, wymarzonych, bajkowych strojach.   Wiemy również,  że czasami problem stanowi dla Was skompletowanie dziecku takiego stroju na przedszkolne prezentacje artystyczne,  by ułatwić mu wejście w daną rolę i by poczuło się wyjątkowo.

Dlatego też w ramach dodatkowej oferty przedszkola  umożliwiamy Państwu wypożyczenie, z naszej przedszkolnej kolekcji, karnawałowych strojów i przebrań tematycznych dla dzieci.

Koszt wypożyczenia stroju to 30zł. Uzyskane w ten sposób środki zasilą fundusze Rady Rodziców, dzięki czemu będziemy mogli  jeszcze bardziej uatrakcyjnić Waszym dzieciom pobyt w naszej placówce.

Zachęcamy Was do przeglądania naszej kolekcji,

/www.naszabajka.pl oferta → oferta dodatkowa → wypożyczanie strojów/

która, mamy nadzieję, będzie systematycznie się poszerzać i do wyboru dla swojego dziecka konkretnego stroju.

Zamówienia przyjmuje pani Agata Szumilas  /rytmik i fizjoterapeuta prowadzący zajęcia z gimnastyki korekcyjnej/.

Płatność u dyrektora bądź intendenta przedszkola.