Wspominamy WALENTYNKI

„…Serduszko puka w rytmie czacza

miłości szuka w rytmie czacza…”

W pewny zimowy poranek, a dokładnie 12.02.16r. do naszego przedszkola zawitała Walentynka 🙂 – cała czerwona.   Aby jej zrobić przyjemność  nasze dzieci również ubrały coś czerwonego. Wśród wielu konkursów tanecznych i zagadek, dotyczących tego

całuśnego święta, przedszkolaki dowiedziały się także kim był ów Św.Walenty i jak wyznawać miłość w językach obcych. Poza tym uczestnicy zabawy łączyli w pary bohaterów znanych bajek.   Zadanie to okazało się niezwykle zabawne, bowiem nasze dzieci wykazały się niesamowitą kreatywnością. Wszystkie zabawy odbyły przy dziecięcych przebojach znanych zarówno dużym jak i małym. Jeśli chcesz wrócić do tych niezapomnianych chwil i zobaczyć jak było, zerknij poniżej do galerii. Zapraszamy.