Warsztaty i Wielkanocny kiermasz

… zające, pisanki, stroików bez liku

pojawiły  się na kiermaszowym stoliku…

Dnia 15 i 17 marca w „Naszej bajce” spotkali się mali i duzi /a więc Dzieci i ich Rodzice/ z grup III, V i VI,  aby wspólnie spędzić czas przy tworzeniu wielkanocnych stroików, pisanek i innych cudowności, a nawet świątecznych smakołyków.   Po raz kolejny Dzieci i Rodzice z naszego przedszkola udowodnili, że są kreatywni i niezwykle chętni do współpracy. Wszystkie wytwory znalazły się na świątecznym kiermaszu w związku z czym  było w czym wybierać.   Rodzice chętnie nabywali tak unikatowe rękodzieło w związku z czym konto Rady Rodziców zasiliła niebagatelna kwota  670,- PLN oraz 1,- Euro ☺  uzyskana ze sprzedaży.

Przy okazji bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom z Rady Rodziców, którzy zaangażowali się w organizację kiermaszu.