Uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty

W maju, jak co roku, przedszkolaki z „Naszej bajki” celebrowały ze swoimi Rodzicami jeden z najwspanialszych dni w roku. Dzień, w którym mogą i bardzo chcą podziękować Im za to, że starają się być najlepszymi Rodzicami na świecie.

W tym roku nie było inaczej.

Z okazji Święta Mamy i Taty każda grupa przygotowała program artystyczny, na który uroczyście zaprosiła swoich Rodziców.

Grupy najstarsze, a więc Entliczki – Pentliczki oraz Sówki Mądre Główki zaprezentowały przepiękne przedstawienia teatralne oparte na motywach starej baśni autorstwa Marii Konopnickiej pod tytułem „O krasnoludkach i sierotce Marysi”.

Średniaki – Bączki z Leśnej Łączki oraz Kotki Psotki zaprosiły swoich Rodziców na „Bajkę z życzeniami” i z wielką ochotą wcieliły się w przeróżne postacie ze znanych bajek i baśni przeplatając przedstawienie tańcami i wzruszającymi piosenkami.

Najmłodsze, lecz z pewnością nie najmniej zdolne, przedszkolaki również przygotowały dla swoich Rodziców wspaniałe uroczystości. Wszystkie Kaczuszki Okruszki zamieniły się w zabawne Smerfy serwując swoim Rodzicom „Smerfowy festiwal” natomiast Misiaki Przytulaki zaprezentowały przedstawienie pod tytułem „Bajkowy pociąg życzeń”.

Dzieci nie zapomniały również o własnoręcznie wykonanych upominkach dla swoich najbliższych, by upamiętnić na długi czas ten wyjątkowy dzień.

Gr 1

Gr 2