REKRUTACJA na następny rok szkolny

Drodzy Rodzice!

Rozpoczynamy w naszej placówce okres REKRUTACJI na następny rok szkolny .

Zatem uprzejmie Państwa informuję, że w okresie od 02 marca do 31 marca 2016r. wszyscy chętni rodzice dzieci już uczęszczających do „Naszej bajki” /zarówno placówki macierzystej jak również żłobka/ mogą złożyć kartę i podpisać z dyrektorem stosowną umowę cywilno – prawną na rok szkolny 2016/2017.

Kartę zgłoszenia i umowę można pobrać z naszej strony internetowej /zakładka – rekrutacja lub zakładka – jak być z nami/ lub wziąć w formie papierowej od dyrektora lub intendenta przedszkola.

Jednocześnie informuję Państwa, że wysokość czesnego jak również pozostałe opłaty, a więc: wysokość darowizny na Radę Rodziców, opłaty za zajęcia dodatkowe, ubezpieczenie i wyżywienie pozostaną, w następnym roku szkolnym, bez zmian.
Małgorzata Błaszkiewicz – dyrektor „Naszej bajki”