Przedstawienie teatralne ”O dzielnym wojowniku NURREN DERE”

Kolejnym kontynentem, na który „dotarły” przedszkolaki z „Naszej bajki” przemierzając świat, była daleka Australia.  Wiedząc, że największą przyjemność sprawia dzieciom słuchanie legend, opowiadań i bajek z najdalszych zakątków naszego globu, pracownicy przedszkola postanowili przedstawić im australijską legendę pod tytułem „O dzielnym wojowniku NURREN DERE”.   Wojownik ten – odegrany przez tatę Miłoszka pana Tomasza Glińskiego, był niezwykle odważnym człowiekiem, obrońcą swojej rodziny i wzorem dla małego synka.   Jednak, jak to często dorosłym się niestety zdarza, zapomniał o tym, jak wielką i magiczną moc, nawet w walce z żywiołami przyrody, mają trzy czarodziejskie słowa: dziękuję, proszę i przepraszam.

Kto mu o tym przypomniał?   Jego mały synek, w rolę którego wcielił się doskonale Kubuś Sztobryń z grupy V.

Aby stworzyć dla naszych przedszkolaków niezwykłe i barwne przedstawienie nauczycielka grupy starszaków, pani Iwonka – wspaniała szefowa całego przedsięwzięcia, zaangażowała niemal wszystkich pracowników „Naszej bajki”.  W baśniowe role wcielili się zatem: pani Beatka, której nie widzimy na co dzień, ponieważ przygotowuje nam pyszne posiłki, pani Madzia – intendentka, panie Basia, Marta, Ela, Jola i Martynka dbające o obsługę i dobrą organizację w naszym przedszkolu oraz nauczyciele: panie Kasia i Ania oraz pan Piotr.

Efekt ???    Zobaczcie sami…