Informacja o zajęciach dodatkowych

Szanowni Rodzice!

Informujemy Państwa, że zajęcia dodatkowe takie jak: rytmika i nauka języków obcych rozpoczęły

się już od 1 września.

Pozostałe zajęcia takie jak: gimnastyka korekcyjna, taniec dyskotekowy, twórcze zajęcia plastyczne, fizyka i chemia w przedszkolu – rozpoczniemy  od miesiąca października.

Wszystkie poprzedzone będą zajęciami „pokazowymi” /o odbyciu których poinformujemy Państwa pisemnie/ abyście dopiero po takich „pokazowych” zajęciach porozmawiali ze swoimi dziećmi, a następnie podjęli decyzję o ewentualnym uczestnictwie w nich Waszej pociechy.

Decyzję taką należy odnotować w umowie cywilno-prawnej.

Jeśli chodzi o zajęcia logopedyczne, to dla dzieci zdiagnozowanych w ubiegłym roku, kontynuujących terapię logopedyczną, zajęcia odbywają się już od początku września.

Natomiast pozostałe dzieci zostaną /bezpłatnie/,  przebadane w miesiącu wrześniu. Po badaniu otrzymacie Państwo pisemną informację o zauważonych u dziecka trudnościach w obszarze wymowy i wówczas podejmijcie ewentualnie decyzję o wpisaniu dziecka na terapię logopedyczną, którą rozpoczniemy od miesiąca  października.

Rytmika  – odbywa się 2 x w tygodniu – koszt 25zł./m-c

Nauka języków obcych – odbywa się codziennie 0,5 godziny język angielski i 0,5 godziny język niemiecki – koszt 50zł./m-c

Gimnastyka korekcyjna – odbywa się 2 x w tygodniu – koszt 25zł./m-c

Taniec dyskotekowy – odbywa się 2 x w tygodniu – koszt 25zł./m-c