Bardzo ważna informacja dla Rodziców z grupy III

Szanowni Rodzice dzieci z grupy III.

Z ogromną przykrością Państwa informuję, że pani Żaklina Klepajczuk zrezygnowała z pracy w naszej placówce. Do końca okresu wypowiedzenia przebywać będzie na zwolnieniu lekarskim.
W zawiązku z powyższym podjęłam starania w celu pozyskania nowego nauczyciela do dalszej współpracy. Jednakże potrwa to zapewne jakiś czas. W tym okresie codzienną opieką i edukacją Waszych dzieci zajmą się panie: Elwira Jasińska /praca dydaktyczna oraz codzienna nauka języka angielskiego/ i Monika Kasińska /codzienna nauka języka niemieckiego/ oraz pan Dawid Przybysz jako nauczyciel wspomagający. Zapewne w najbliższych dniach przewijać się również będą osoby z zewnątrz – gdyż każdy kandydat ubiegający się o pracę w naszej placówce musi najpierw pobyć z nami jako obserwator, a następnie przeprowadzić cykl zajęć, by pokazać swoje umiejętności, kompetencje i stosunek do dzieci.
Jak tyko będę miała dla Państwa dobre wieści zaproszę Was na spotkanie. Natomiast do tego czasu jestem codziennie do Państwa dyspozycji, by odpowiedzieć na pytania, niepokoje i ewentualnie poznać Państwa sugestie.

Małgorzata Błaszkiewicz – dyrektor przedszkola