Drodzy Rodzice!
Chyba każdy z Was przyzna, że nadchodzące Święta to czas pełen uroku, magii, rodzinnych spotkań, ale i wspomnienie ważnego wydarzenia jakim było narodzenie Pana Jezusa.
Historię tą przedstawiły w przepięknej scenerii, nasyconej zapachem zielonego świerku, w świetle migocących świateł, na które spoglądały bajeczne anioły, dzieci z grupy V i VI.
W sposób niezwykle profesjonalny, a jednocześnie wzruszający Wasze dzieci wcieliły się w jasełkowe postaci. Dzięki nim mogliśmy na moment przystanąć, odetchnąć od codziennego zgiełku i przedświątecznej bieganiny. Sprawiły, że wszyscy razem, trzymając się za ręce, mogliśmy poczuć magię tych wyjątkowych Świat, zaśpiewać kolędy oraz przekazać sobie z serca płynące życzenia.

GRUPA V

GRUPA VI