Pożegnanie starszaków

Koniec roku szkolnego !
Urlopy!
Wakacje!
Niby czekają nas same pozytywne wydarzenia, a jednak w przedszkolu wyczuwa się pewien smutek.
Dlaczego?
Bo znów trzeba rozstać się z dziećmi, które spędziły w „Naszej bajce” większość swojego życia, które przyszły jako zagubione, często przestraszone trzylatki, które pomalutku nabierały do nas zaufania, a po pewnym czasie rewanżowały się uśmiechem i obdarzały ciepłem, i samą serdecznością.
Przyszedł już czas, by pożegnać nasze starszaki, a one żegnały się z przedszkolem.
Jaki to był czas? Czego się tutaj nauczyły? Z czym zetknęły? W co udało nam się je wyposażyć? Jakie trudności pokonać? Do jakich sukcesów przyczyniliśmy się? Jak zapamiętają te kilka lat?
Te i wiele innych pytań towarzyszyło przygotowaniom do ostatniej już uroczystości w tym roku szkolnym – POŻEGNANIA STARSZAKÓW.

Podczas tej, nostalgicznej nieco, uroczystości był czas na ostatnią, wspaniałą prezentację artystycznych umiejętności naszych wychowanków, w trakcie której pojawiły się zarówno łzy radości jak i wzruszenia. Był też czas na wspomnienia, podziękowania i wzajemne życzenia.

Życzymy Wam kochani aby otaczali Was zawsze wspaniali ludzie i abyście dążyli do celu spełniając po drodze swoje marzenia!

GR 5

GR 6