Zdjęcia z Surówkowego Raju – grupy: III, IV

Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki, wszyscy mamy dziarskie minki bo zjadamy witaminki.

Nasze przedszkolaki wiedzą, że warzywa i owoce są zdrowe, dlatego postanowiły podzielić się tą informacją z rodzicami!!
Zarówno grupa III jak i IV zorganizowały „Surówkowy raj”. Zaproszeni rodzicie mogli zobaczyć niezwykle barwną inscenizację wiersza Jana Brzechwy pt. „Na straganie” oraz posłuchać piosenek w języku polskim i angielskim.

Po występach artystycznych dzieci zaprosiły rodziców do wspólnego wykonania sałatek i surówek. Trzeba przyznać, że zarówno jedni jak i drudzy byli bardzo zaangażowani w przygotowywanie jak i samą degustację.

Można z czystym sumieniem stwierdzić, że rodzice poznali tajemnicę zdrowego odżywiania… a sałatki, mmmmm, pychota! 🙂

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Grupa III

Grupa IV